Projekta Maybach izstādes automašīna ir gatava izlaišanai

04-фев, 18;19 work 1411
Project Maybach ir modes dizainera Virgila Abloha jaunais šovs, kurš autoram kļuva par viņa pēdējo modeli dzīvē. Diemžēl slavenais maestro nomira, negaidot, kad automašīna nonāks sērijā. Lai kas arī būtu, konceptu Mercedes-Maybach ražos ierobežotā tirāžā, kas, mēs esam pārliecināti, ātri izkliedēs kolekcionāru vidū.
Pats auto ir vairāku klašu sajaukums uzreiz, kā arī dažādu dizaina atradumu apkopojums. Kopumā to var raksturot kā apvidus sporta kupeju, ko darbina elektriskā vilce, taču tas nebūtu gluži pareizi. Jebkurā gadījumā mēs šo jautājumu atstāsim atklātu.

Vissvarīgākais jebkurā šova automašīnā, protams, ir izskats. Viņai šeit viss ir kārtībā. Uzkrītošais dizains, kas atgādina militāro Humvee, un masīvie riteņi rada ļoti ekstravagantu tēlu, kas rezonēja daudzos nelaiķa dizainera cienītājus.
Runājot par modeļa izmaksām un precīziem skaitļiem gaidāmajai tirāžai, šīs informācijas pagaidām nevienam nav. Visticamāk, modelis tiks izlaists tikai kolekcionāru un fanu vidū, tāpēc automašīnu skaitam nevajadzētu pārsniegt piecdesmit eksemplārus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/