Skaņošanas studijas Brabus vēsture ar zīmolu Mercedes

09-июл, 12;21 admin 11 238
Brabusam, kas atrodas Vācijas pilsētā Bottropā, ir bagāta vēsture un tas veiksmīgi īsteno augstas kvalitātes tuning projektus, kuru pamatā ir Mercedes-Benz automašīnas. Dzinēju manuāla montāža un virsbūvju uzlabošana ļauj uzņēmumam saņemt reālus inženiertehniskos darbus.


Viss sākās 1977. gadā, kad Klauss Brackmans un Bodo Bušmans, kas nodarbojās ar Mercedes-Benz automašīnu tirdzniecību, nolēma atvērt nelielu tuninga studiju, lai automašīnas precīzi noregulētu klientu vajadzībām. Kas to būtu domājis, ka šī riska rezultāts būs pasaulē lielākā neatkarīgā tuninga studija ar vairāku miljardu lielu gada apgrozījumu.

Uzņēmuma galvenā filozofija ir manuālas konstrukcijas kvalitāte un rūpīga uzmanība automašīnas dzinējam. Montāžas līnija ir augsti kvalificētu speciālistu konveijers, kas katru milimetru precīzi kalibrē un ievērojami uzlabo standarta Mercedes-Benz dzinējus.


Tajā pašā laikā klienti var pasūtīt gatavu modeli no Brabus vai piegādāt savu Mercedes “sūknēšanai”, izvēloties atbilstošās iespējas no plašā kataloga. Pielāgošana tiek veikta virsbūvju un interjera uzlabošanai, kas arī tiek piedāvāti dažādās versijās.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/