Tīklā parādījās visspēcīgākā Mercedes-AMG GT R fotoattēli

10-июл, 12;13 admin 11 264
Nesen Instagram bija fotoattēli ar jaudīgāko un iekārotāko Mercedes-AMG GT R, kas ir neapstrīdams visas sporta automašīnu līnijas flagmanis, kuru autoražotājs plāno izlaist nākamajos gados. Automašīnas izskats no pirmā acu uzmetiena ir patiešām apburošs.
GT R Black sērija vadīs jauno Mercedes-AMG sēriju. Pēc baumām, automašīna ir aprīkota ar V8 motoru ar 4 litru tilpumu un 710 ZS jaudu. Šis "bērniņš" spēj pārsūtīt 850 Nm griezes momentu uz riteņiem un paātrināt automašīnu līdz 318 km / h. Paātrinājuma dinamika šajā gadījumā ir tikai 3,1 sekundes.

Automašīnas piedziņa ir aizmugurē. Izskats, salīdzinot ar iepriekšējo sēriju, ir ievērojami uzlabots. Tiek uzlaboti virsbūves aerodinamiskie parametri un pievienotas masīvākas radiatora restes ar pilnīgi jaunu bufera dizainu.
Paredzams, ka jaunā Mercedes-AMG melnā sērija būs viena no ātrākajām mūsu laika automašīnām. Šī sporta automašīna spēj pārvarēt standarta sacīkšu apli 6 minūtēs 58 sekundēs. Salīdzinājumam: iepriekšējais modelis uzrādīja rezultātu 7 minūtēs 4,632 sekundes, bet tiešais AMG konkurents - Porsche 911 GT2 RS trasi šķērso 6 minūtēs 40,33 sekundēs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/