Testa brauciens ar Mercedes-Benz CLA

06-янв, 21;42 work 171
Mercedes-Benz CLA sedanam, kas ir tipisks moderns premium klases auto, ir daudz priekšrocību. Ir ļoti jaudīgs dzinējs, plašs salons un virkne ērtu iespēju ar modernu elektroniku un vadītāja palīgiem. Šī testa brauciena ietvaros mēs īsumā apskatīsim šo modeli, kā arī izmēģināsim to darbībā.
Zem sedana pārsega var atrast ļoti griezes momentu atmosfērisko benzīna dzinēju līniju ar vidējo jaudu 200 ZS. un 350 ņūtonmetru griezes moments. Šie motori darbojas gan ar manuālo, gan automātisko pārnesumkārbu, kā arī labi darbojas ar visu riteņu piedziņu.

Interjers ir patiešām ērts un plašs. Ir arī trīs zonu klimata kontrole, visu sēdekļu un atpakaļskata spoguļu apsilde, mājīgi sēdekļi ar galvas un roku balstiem utt. Papildus vēlos izcelt ārkārtīgi funkcionālu multimediju sistēmu ar braukšanas režīmiem un vadītāja palīgiem.
Pie Mercedes-Benz CLA stūres jūs uzreiz jūtaties kā situācijas saimnieks. Auto pārliecinoši tur trasi un ir stabils sānslīdē. Dzinēja jauda ir pietiekama, lai izbaudītu ātru braukšanu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/