Brutālā Mercedes-Benz X-klase, ko prezentēja Polijas skaņotāji

09-июл, 12;13 admin 11 487
Polijas tūninga studijas “Carlex Design” puiši nesen prezentēja ļoti interesantu Mercedes-Benz X-klases ventilatoru atpūtu. Automašīna izrādījās ļoti brutāla pēc izskata, un tās izveidošana prasīja vairākus gadus un desmitiem tūkstošu dolāru.


Balstoties uz Mercedes-Benz X-Class, tūninga aģentūra ir izstrādājusi divas iespaidīgas modifikācijas: Urban un Off-Road. Katrai no tām vajadzētu izkliedēties 999 automašīnu apritē, tāpēc jums joprojām ir iespēja iegūt tik glītu vīrieti.

Protams, galvenā šī tuninga īpašība ir automašīnas izskats. Ja bezceļa versija aizrauj ar masīviem platiem riteņiem un iespaidīgu hroma buferi, tad pilsētas versija izskatās vienkārši nesalīdzināma. Agresīvas formas, brutālas līnijas un slīpi priekšējie lukturi padara Carlex Design restorānu par vienu no neaizmirstamākajiem tirgū.

Viņi strādāja arī pie interjera, kas ir pārklāts ar dārgu ādu un apgriezts ar oglekļa detaļām. Informācijas panelis ir ieguvis pilnīgi atjauninātu izskatu un izskatās neticami stilīgs.


Zem motora pārsega rit 258 ZS motors spēj nodrošināt 550 Nm griezes momentu. Protams, ar SUV to nepietiek, bet pilsētas režīmam acīm pietiek ar braukšanu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/