Jauno E-klasi sabiedrībai prezentēja Mercedes-Benz

10-июл, 12;20 admin 11 295
Atjaunināto kupeju un kabrioletu E klasi sabiedrībai prezentēja Mercedes-Benz nākamajā starptautiskajā autoizstādē. Iepriekš mums tika parādīts sedans un universāls. Kopumā jaunā paaudze leģendārajā ģimenē izskatās ļoti iespaidīgi.
Automašīnas saņēma jaunus halogēna lukturus, modificētu režģi, bufera dizainu, lukturus, LED lukturus un daudzas citas mazas mikroshēmas. Iekšpusē ir mainījies stūres rats, kas pievienoja sānu adāmadatas. Nodalījumā visas ierīces pārslēdzās uz digitālā displeja formātu, kas ir aprīkots ar MBUX sistēmu.

Kā atjaunināta opcija - uzlabots autopilots, visu kameru sistēma un stāvvietas uzraudzības funkcija.

Kas attiecas uz motoriem, šeit mēs gaidām V-6 ar jaudu 367 ZS. vai dīzeļdegviela “četri” ar 265 ZS Iekšdedzes dzinēja komplektā ir uzstādīta hibrīdu sistēma, kas palīdz līdzstrāvas elektromotoriem ar jaudu līdz 25 ZS.

Pārnesumkārba ir 9 ātrumu automātiska ar papildu pārnesumu pārslēgšanas režīmiem. Starp izvēles iespējām ir elektronikas darbības režīmi, pedāļu reakcijas iestatījumi un stūres piekare.
Kopumā atjauninātā E-klase izskatās ļoti cienīga, un mēs esam pārliecināti, ka atradīsim tās patērētāju!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/