Mercedes-Benz EQE startēs ar aizmugures piedziņas modeli

04-янв, 21;42 work 162
Mercedes-Benz EQE tika prezentēts izstādē Minhenē, kurā tika paziņoti daudzi jauni mūsdienu Eiropas automobiļu rūpniecības modeļi. Jaunums sākas ar klasisko aizmugurējo riteņu piedziņas versiju, turklāt tas būs arī sedans, nevis liftbeks, kā iepriekš tika gaidīts. Par visām jaunuma funkcijām lasiet mūsu pārskatā.
Tehniski auto ir elektromobilis ar vienu elektromotoru ar jaudu 215 kW, kas ir līdzvērtīgs 292 ZS. un 530 ņūtonmetru griezes moments. Ir arī ļoti iespaidīgs akumulators, kas ļauj sedanam WLTP ciklā pārvarēt līdz pat 580 kilometriem.

Elektroniskais pildījums ir pielāgots arī elektriskajiem transportlīdzekļiem un ir multivides sistēmas simbioze ar digitālo informācijas paneli. Papildus visai nepieciešamajai informācijai ekrānos tiek parādīti vadības komponenti ar vadītāja palīgiem un citas svarīgas funkcijas.
Runājot par praktiskiem apsvērumiem, modelim arī ir savs. Plašs interjers kopā ar ietilpīgu bagāžnieku, kā arī premium līmeņa kabīne ļauj ne tikai apmierināt lielas ģimenes vajadzības, bet arī ērti pārvietoties uz galamērķi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/