Mercedes-Benz S 580 e 4Matic ieguva pilnpiedziņu

15-сен, 19;36 work 1426

Mercedes-Benz S 580 e 4Matic ir hibrīdauto no Vācijas uzņēmuma, kas lepojas ar visu riteņu piedziņu. Faktiski šī ir klasiskā S 580 e īpašā versija, kas saņēma jaunu transmisiju un papildu elektromotoru, kas palielināja modeļa spēju pārvietoties uz sāniem, kā arī palielināja spēkstacijas kopējo jaudu.

Kopējā jauda, ņemot vērā abus elektromotorus, ir 367 ZS, kas parastam sedanam ir pat pārmērīgi. Tajā pašā laikā hibrīdam raksturīgs samazināts benzīna patēriņš, kura patēriņš ir fiksēts 4,2 litri uz simtu. Vēlos atzīmēt arī uzlādējamā akumulatora klātbūtni, kura nobraukums pēc WLTP cikla ir 62 kilometri.


Ja runājam par ārējām un iekšējām izmaiņām pilnpiedziņas versijā, tad tās ir nenozīmīgas. Interjeru joprojām raksturo liels komforts un uzmanība detaļām. Turklāt ir daudz elektronikas, kas palīdz vadītājam pat visgrūtākajās braukšanas situācijās.

Pilnpiedziņas S 580 e pārdošanā vajadzētu parādīties līdz šī gada beigām. Vienlaikus modelis sāks pārdot ASV un Eiropā ar vienas dienas starpību, savukārt pārējo reģionu iedzīvotājiem būs jāgaida mēnesis, pēc kura modelis parādīsies pie viņiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/