Prezentēja jaunas paaudzes Mercedes-Benz ML ar pārsteidzošu uzticamību

10-июл, 12;14 admin 11 185
Otrās paaudzes Mercedes-Benz ML ir viena no visuzticamākajām automašīnām, kurai nav nepieciešams remonts. Pēdējo nopietno atpūtu modelis saņēma 2008. gadā, un 2011. gadā automašīnas izskats un interjers tika nedaudz mainīts.
Pabeigts līdz pilnībai, vācu krosovers ir absolūti nepretenciozs darbībā. Vienīgā problēma, ar kuru nākas saskarties īpašniekiem, kuri ir noslēguši 150 tūkstošus kilometru, ir zobsiksnas spriegojums, ko koriģē ar banālu nomaiņu.

Jaunā paaudze sola šo defektu labot, kā arī darbu ar regulējamu aizbīdņu un ieplūdes kolektora vakuuma stieņiem. Tomēr tas nenozīmē nepieciešamību pēc augstas kvalitātes dīzeļdegvielas, kurai visi mūsdienu motori ir tik jutīgi.

Automašīna būs arī ar modificētu 7 joslu “automātisko”. Protams, par krosoveru es gribētu vienmērīgāku pārnesumkārbu, tomēr vienotās detaļas piespiež ražotāju izmantot vecās izstrādes. Vissvarīgākais ir tas, ka tiks nomainīts eļļas sūknis, kas arī nomainīja pēc 150-200 tūkstošu nobraukuma.
Kopumā Mercedes-Benz ML atjaunināšana izskatās diezgan interesanta, jo tā patiešām ir uzticama automašīna.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/