eVito furgona akumulators ir uzlabots

12-ноя, 19;35 work 1507

Nesen slikts eVito furgons, ko Mercedes-Benz atklāja kā kravas brāli eVito Tourer pasažieru ekvivalentam, nesen ir saņēmis labu atjauninājumu. Modelis ieguvis jaudīgu akumulatoru, kā arī virkni mazu, bet ļoti patīkamu jauninājumu. Turklāt furgona salons un vadītāja sēdeklis ir kļuvis vēl ērtāks.

Tūlīt mēs atzīmējam, ka Mercedes-Benz neražo atklāti budžeta komerciālo transportlīdzekļu modeļus, tāpēc tika nodrošināts zināms komforta līmenis pat pašreizējā eVito versijā. Tagad auto iespējams aprīkot ar ērtāku vadītāja sēdekli, klimatkontroli ar zonas funkciju, apsildāmiem logiem un spoguļiem.


Kas attiecas uz spēkstaciju, tā ir diezgan ekonomiska. Vienīgais motors, kas atrodas uz auto priekšējās ass, attīsta 116 ZS, ar ko kopumā pietiek arī tad, ja auto ir pilnībā noslogots. Starp citu, tā kravnesība ir 1,2 tonnas, kas nav nemaz tik maz.

48 kWh akumulatoru bloks, kas uzstādīts jaunajai furgona versijai, spēj nodrošināt 350 kilometrus WLTP ciklā, kas ir par 80 kilometriem vairāk nekā standarta versijā. Kopumā šis ir diezgan patīkams atjauninājums vienam no Mercedes-Benz uzņēmuma darba zirgiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/