Lietoti Mercedes pie uzticamiem tirgotājiem - tas ir iespējams!

09-сен, 00;01 alexpuskins 1346

Ja esi nolēmis pirkt lietotu Mercedes, tevi, tāpat kā citus lietotu auto pircējus, visticamāk, satrauc “jaunā” auto kvalitāte un viešas pamatotas šaubas par pārdevēja uzticamību. Kā gan lai pārliecinās, ka lietotais Mercedes pie privātā pārdevēja nav samontēts no vairākiem avarējušiem automašīnu korpusiem, sabijis zem ūdens vai kā citādi nopietni bojāts? Un kā lai uzticas pārdevēja godavārdam, ja tik daudz stāstu dzirdēts par krāpnieciskiem darījumiem? Sliktākā gadījumā lietotu Mercedes pircējs noskata kādā ārzemju mājaslapā, kura pēc maksājuma veikšanas tiek dzēsta un pārdevējs pazūd aiz trejdeviņām jūrām, bet numurs - vairs nav sasniedzams.

Vairāk par to, kā lietoti Mercedes tiek tirgoti Latvijā un kā iespējams uzlabot savas izredzes iegādāties lietotu automašīnu labākā kvalitātē, pastāstīsim turpinājumā sadarbībā ar inovatīvo sludinājumu portālu dalder.lv!

Mercedesmotors.lv rekomendē šo sludinājumu portālu, kā drošāko sludinājumu platformu lietota Mercedes iegādei. Jau sen bija nepieciešams alternatīvs sludinājumu portāls jau esošajiem reklāmas saitiem, kas piedāvā mūsdienīgākas funkcijas un augstākus drošības standartus lietotu automašīnu iegādē. Beidzot esam to sagaidījuši!

Dalder.lv - biznesa reklāmas portāls

Atšķirībā no citiem sludinājumu portāliem Latvijā, dalder.lv piedāvā advancētākas funkcijas. Šis sludinājumu portāls no vienkāršā pamatfunkciju līmeņa pacēlies līdz biznesa platformas līmenim. Tas noticis, pateicoties pašmāju portāla autoru iniciatīvai veicināt lietotu Mercedes un citu marku auto iegādes caurspīdīgumu un izskaust krāpniecisku auto tirdzniecību Latvijā. To portāla veidotāji nodrošina ar atsauksmju sistēmas un pārdevēju profilu starpniecību.

Katram lietota Mercedes pārdevējam, neatkarīgi no tā, vai tirgotājs ir privātpersona, mikrouzņēmums vai SIA, portālā ir izveidota sava mini mājaslapa. Šī mājaslapa savā uzbūvē ir ļoti līdzīga sociālo tīklu profiliem. Lietotāji šo mājaslapu var atrast, ievadot meklētājā privātpersonas vārdu un uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu. Tāpat katram sludinājumam blakus pievienots links uz tirgotāja mājaslapu. Tajā redzms profila un fona attēls, kā arī 5 mājaslapas sadaļas: kontakti, atsauksmes, sludinājumi, jaunumi un “Par mums”.

Kontaktu sadaļā iespējams pievienot linkus uz citām mājaslapām, piemēram, Facebook, Linkedin, Pinterest vai Instagram profilu. Tas dod iespēju pircējiem sniegt papildus identitātes apliecinājumu, ļaujot par pārdevēju uzzināt vairāk arī citās platformās. Tostarp tas nodrošina iespēju piekļūt vēl plašākai atsauksmju bāzei.

Atsauksmes ir visdrošākā mēraukla

Atsauksmes, kuras lietotāji par lietotiem Mercedes publicē paša tirgotāja mājaslapā, ne vienmēr ir autentiskas. Arī krāpnieciski tirgotāji savās mājaslapās ievieto virkni atsauksmju - veiksmes stāstu - par lietotu Mercedes iegādi. Jāņem vērā, ka šīs atsauksmes var būt publicējuši arī tirgotāji paši, lai maldinātu pircējus un pārliecinātu iegādāties lietotu Mercedes tieši šajā mājaslapā.

Tāpēc visdrošāk atsauksmes par lietotu Mercedes tirgotājiem ir pārskatīt tādās neitrālās un oficiālās biznesa platformās kā dalder.lv, kur atsauksmes tehniski ievietot iespējams tikai reģistrētiem portāla lietotājiem. Autentiskas atsauksmes sniedz iespēju pārliecināties par pārdevēja godprātību. Tāpat tās paver platformu diskusijai pēc lietota Mercedes iegādes, piemēram, gadījumā, ja pircējs ar darījumu nav apmierināts. Līdz ar to neapmierinātam pircējam ir iespēja izteikt savu vilšanos, kā arī brīdināt citus pircējus par negodprātīgu lietotu automašīnu pārdošanas praksi.

Ar dalder.lv ieguvēji ir arī pārdevēji!

Izmantojot dalder.lv lietota Mercedes pirkšanai vai pārdošanai, iegūst abas darījumā iesaistītās puses, tostarp pārdevēji. Arī pārdevējiem ir iespēja atstāt atsauksmes klienta profilā, daloties pieredzē par to, kāda bijusi sadarbība ar noteikto pircēju.

Jo īpaši aktuāli tas ir lietotu Mercedes īres biznesa gadījumā. Ja lietotas automašīnas īrnieks noteiktajā auto īres periodā pret mašīnu attiecies bezrūpīgi un nodevis to pārdevējam, piemēram, piemēslotu vai nopietni bojātu, tas var būt par iemeslu citiem auto izīrētājiem nākotnē noteiktajai personai auto īrēšanas iespējas atteikt. Tādā veidā pārdevējs var izvairīties no nopietniem zaudējumiem.

Pēc darījuma abām pusēm ir iespēja novērtēt apmierinātību ar darījumu 5 zvaigžņu sistēmā. Gadījumā, ja pircējs uz auto apskati ieradies alkohola reibumā, bijis rupjš vai izmēģinājuma brauciena laikā automašīnai nodarījis bojājumus, to pēcāk neatlīdzinot, pārdevējam savā nepatīkamajā pieredzē ir iespēja brīdināt citus pārdevējus. Līdz ar to iepazīšanās ar atsauksmēm pirms lietota Mercedes apskates ir aktuāla arī pārdevējam, lai pasargātu sevi no šādiem gadījumiem.

Bez auto diagnostikas mašīnu pirkt nedrīkst!

Visbeidzot, lai pārliecinātos par lietota Mercedes tehnisko stāvokli, ar izmēģinājuma braucienu un vizuālu automašīnas inspekcijas veikšanu nav pietiekami. Turklāt ne vienmēr pats pārdevējs apzinās patieso auto stāvokli, bieži vien to krietni pārvērtējot.

Godprātīgs pārdevējs vienmēr ir atvērts auto servisa apmeklējumam, kura laikā profesionāls auto mehāniķis veic lietota Mercedes diagnostiku. Šīs pārbaudes laikā speciālists savieno automašīnu ar datora iekārtu, un ar noteiktas programmas palīdzību tādējādi iespējams iegūt informāciju par esošajiem auto bojājumiem. Šī apskate ne vien ļauj konstatēt esošās automašīnas problēmas, bet ļauj prognozēt, cik ilgi lietotais Mercedes turpinās godpilni kalpot jaunajam īpašniekam. Ja pārdevējs no auto diagnostikas kategoriski atsakās, pircējam visprātīgāk no šāda auto iegādes atteikties, jo tas acīmredzami liecina par pārdevēja centieniem noklusēt būtiskus automašīnas trūkumus.

Iegādājoties lietotu Mercedes no ārzemēm, šī pārbaude ir ne mazāk svarīga. Pārvietojoties pa Latvijas bedrainajiem lauku ceļiem, šķietami nenozīmīgie auto bojājumi var pārtapt nopietnās problēmās, kas jaunajam pircējam var izmaksāt ievērojamu naudas summu. Lai izvairītos no papildus neparedzētiem izdevumiem, lietoti Mercedes pirms iegādes noteikti jāpārbauda pie servisa meistara. Lai arī šāda apskate prasa papildus ieguldījumu, pateicoties tai, iespējams izvairīties no daudz lielākiem finansiāliem zaudējumiem nākotnē.

Atver dalder.lv un atver acis!

Izmantojot tādas uzticamas un profesionālas sludinājumu platformas kā dalder.lv, pircējiem un pārdevējiem iespējams iegūt daudz objektīvāku vērtējumu un pārliecināties par otras puses identitāti vēl pirms darījuma veikšanas. Lielai daļai privāto pārdevēju lietotu Mercedes tirgošana ir ienesīgs bizness, tomēr ne visi pārdevēji strādā godprātīgi. Citi pārdod nopietni bojātas automašīnas, kuras saplīst pat tik drīz kā aiz pirmā līkuma.

Tā kā dalder.lv pieejama atsauksmju sadaļa ikviena pārdevēja profilā, šis nav portāls krāpniekiem, kuri šādus nepatīkamus pārdošanas stāstus vēlas noslēpt, lai nākotnē negatīvās atsauksmes netraucētu turpināt negodprātīgo auto tirdzniecības praksi. Pateicoties atsauksmēm, iespējas iegādāties lietotu Mercedes labā stāvoklī dalder.lv ir krietni augstākas, salīdzinot ar konkurējošiem sludinājumu portāliem.

Ja brīvā laikā pārlapo sludinājumu portālus, lai atrastu savu sapņu Mercedes, nākamreiz iesakām iegriezties dalder.lv - šī ir vieta, kas atver acis, nodrošinot iespēju iegūt vairāk informācijas par auto tirgotājiem. Turklāt auto pārdevēji novērtē arī portāla ekonomisko politiku - sludinājumu ievietošana dalder.lv ir bez maksas.

Dalder.lv piedāvā arī sarežģītākus mārketinga instrumentus, piemēram, auto reklāmu dāvanas, izsoles vai akcijas veidā. Šīs pašas funkcijas citās mājaslapās ir pat par 70% dārgākas, bet dalder.lv sniedz izdevīgākus reklāmas ievietošanas nosacījumus. Līdz ar to šis portāls ir pievilcīgs ne vien no drošības, bet arī finansiālā aspekta.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/