Bruņota Mercedes V klase tika parādīta sabiedrībai

29-ноя, 13;29 admin 1720
Mercedes Benz ir noslēdzis ražošanas līgumu ar Inkas par Mercedes V klases rezervēšanas materiālu piegādi. Nepieciešamība pēc pastiprinātas automašīnas biznesa klientiem un valsts amatpersonām nekur nav pazudusi, un Mercedes-Benz kā reprezentatīvu transportlīdzekļu ražotājam jau sen ir vajadzīgs kvalitatīvs partneris, lai radītu bruņu automašīnas.
Mēs runājam par pārveidotu V modeli, kas kalpos par pamatu jaunas automašīnas radīšanai. Sākumā viņi vēlējās uzticēt attīstību vācu studijai Klassen, taču šī ideja tika iesaiņota pēdējās tehniskās bāzes trūkuma dēļ. Bet uzņēmums Inkas, kas nodarbojas ar vieglas un smagas klases bruņu ražošanu, ir diezgan piemērots šiem mērķiem.

Saskaņā ar koncepciju automašīnas virsbūvei vienlaikus jāiztur divu DM51 rokas granātu detonācija. Runāt par automātiskiem šāvieniem vai pistoles šāvieniem parasti nav tā vērts. Mēs arī nostiprinājām durvju bloķēšanas sistēmu, pateicoties uzticamas slēdzenes uzstādīšanai ar aizsardzību pret lobīšanos.
Kopumā automašīnai būs mobilā bunkura loma uz riteņiem, tāpēc tās braukšanas īpašības, ņemot vērā palielināto ķermeņa svaru, nedaudz cieta.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/