Losandželosā tika ieviests Mercedes-Benz ūdeņradis

09-июл, 12;14 admin 11 328
Šķiet, ka alternatīvo enerģijas avotu temats ir dominējošā tendence mūsdienu autoražotāju vidū. Tātad Losandželosas starptautiskajā autoizstādē tika iepazīstināts ar jauno Mercedes-Benz Ener-G-Force, kas pārvietojas ar parasto ūdeņradi.


Mercedes-Benz acīmredzami neatpaliek no pašreizējām tendencēm un regulāri priecē sava zīmola fanus ar jauniem iespaidīgiem sasniegumiem. Piedāvātā koncepcija līdz šim ir izveidota vienā eksemplārā, un to plānots masveidā ražot līdz 2025. gadam. Pēc autoru domām, Ener-G-Force ir patruļas automašīna, kas būtu jādarbina attālos rajonos ar degvielas trūkumu.

Kā dzinēja darbības resurss tiek izmantots parasts ūdens. Turklāt uz automašīnas jumta var pamanīt īpašu tvertni, kas paredzēta lietus ūdens savākšanai. Sarežģīta kurināmā elementu sistēma ļauj iegūt enerģiju pārvietojamiem transportlīdzekļiem, un tāds pats ūdens kā tvaiks ir blakusprodukts.


Noskrējiens ar pilnu ūdens tvertni ir pietiekams 800 kilometru, taču ne viss ir tik rožaini. Šī koncepcija joprojām ir ļoti neapstrādāta, un tai nepieciešami ievērojami uzlabojumi, ko Mercedes-Benz plāno ražot kopā ar Toyota.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/