Mercedes-Benz S 580 e ir palielinājis akumulatoru

06-сен, 14;10 admin 1749
Tas ir beidzies, mēs priecājāmies par pieaugumu, jo atjauninātais Mercedes-Benz S klases modelis parādīsies tirgū ne agrāk kā 2021. gadā. Tomēr šodien notika hibrīda S 580 prezentācija, kas ar lepnumu paziņoja sabiedrībai par akumulatora jaudas palielināšanu. To var uzlādēt no kontaktligzdas, un jaudas rezervei ar vienu uzlādi vajadzētu pietikt simts kilometriem, neiedarbinot iekšdedzes motoru.
Pārējie automašīnas parametri vēl nav skaidri, tomēr saskaņā ar publikāciju Autocar, kurai izdevās uzzināt kādu informāciju, mūs kā tradicionālu spēkstaciju gaida sešu cilindru turbokompresors ar trīs litru tilpumu. Iepriekš šim modelim ar tādu pašu tilpumu tika uzstādīts parasts V6. Turklāt būs elektromotors, kas ir iebūvēts tieši transmisijā.
Strāvas bloka kopējā jauda spēj nodrošināt 517 ZS jaudu. Bet akumulators ar jaudu 28 kW • h, pat ņemot vērā pieaugumu, ir nedaudz mazs. Ir zināms, ka modeļu sastāvā būs citas versijas. Jo īpaši ASV tirgū gaidāmas būtiskas izmaiņas dzinēja konfigurācijā. Saskaņā ar dažiem ziņojumiem koncerns gatavo divus absolūti unikālus priekšlikumus Amerikas patērētājiem. Jebkurā gadījumā mēs dzirdēsim sīkāku informāciju par jauno hibrīdu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/