Pilnībā detalizēti pārbaudiet Mercedes G-Class (G 63)

10-июл, 12;17 admin 11 658
Mercedes-AMG G 63 ir īpaša Mercedes-Benz G klases versija, kurai ir platākas arkas, nedaudz pārveidots izskats un visas tās pašas rokturu "koka" pogas. Ja jūs meklējāt klasisko Gelandewagen, tad tas ir tas!
Jaunā modeļa galvenā atšķirība ir lielie riteņi (no 18 līdz 20 collām), kas labi izskatās no zem paplašinātajām arkām. Zem motora pārsega leģendārais V-8 ar tilpumu no 4 līdz 5,5 litriem, kas ir pietiekami, lai brauktu pilnībā ar divu ātrumu automātiku. Tajā pašā laikā salonā ir diezgan kluss, un trokšņa izolācija izdzēš gandrīz jebkuru skaņu, kas nāk no motora.

Iespaidi par braukšanu ir vienādi. Tas neļauj izjust harmoniju, kontrolējot G 63. Pagriežoties, ir nelieli ruļļi, bet tie ir panesami. Bet piekare piepildās ar sprādzienu, un mazie izciļņi pārklāj daudz labāk nekā uzlaboti hidrauliskie kolēģi.

Vadītāja ērtības ir Gelandewagen galvenā īpašība, tāpēc šeit ir viss, lai jūs justos kā ceļu karalis. Augsts nosēšanās, izmērīta braukšana ar vienmērīgu ātruma komplektu un iespaidīgie automašīnas izmēri ir izšķirīgi, lai emocijas gūtu no braukšanas.
Jaunais Mercedes-AMG G 63 nav zaudējis harizmu un, neskatoties uz pretrunīgi vērtētajiem lēmumiem, joprojām ir viens no labākajiem uzņēmuma automobiļiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/