Leģendāras Mercedes-Benz automašīnas, kas bija pirmās šāda veida automašīnas

09-июл, 12;16 admin 11 311
Kārlis Bens - leģendārā autoražotāja dibinātājs bija slavens izgudrotājs. Tomēr pat pēc tā Mercedes-Benz ražoja automašīnas pirms sava laika. Šajā pārskatā mēs apskatīsim dažus no tiem, kā arī viņu ieguldījumu mašīnbūves nozarē.


• Mercedes-Benz 300SL "Gullwing". Pirmā automašīna ar durvju "spārnu" atvēršanu. Līdz šim šis dizains izskatās svaigs un moderns, lai gan šī automašīna parādījās tālajā 1955. gadā. 215 zirgspēku motors ļāva automašīnai paātrināties līdz 224 km / h, un tās pilnveidotās aerodinamiskās formas joprojām tiek izmantotas kā iedvesma.
• Mercedes-Benz W116 S-klase. Tas tiek ražots kopš 1972. gada, un tam bija pilnīgi neatkarīga balstiekārta ar svara sadalījumu un disku bremzēm gan uz priekšējiem, gan uz aizmugurējiem riteņiem. Šiks interjers, pārsteidzoša sava laika paātrinājuma dinamika un maksimālais ātrums 250 km / h padara šo automašīnu par neiznīcināmu klasiku.
• Mercedes-Benz C111. Pirmie turbokompresējamo Wankel dzinēji un virsbūvju eksperimentālās versijas, kas iedvesmoja 80. gadu autoražotājus, pēc tam tika pelnīti nodotas šai automašīnai novatoru vidū. Grūti noticēt, ka šī koncepcija tika izstrādāta pagājušā gadsimta 60. gados.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/