Četru durvju kupejas testa brauciens Mercedes-Benz CLS sedans

10-июл, 12;12 admin 11 324
Četru durvju Mercedes-Benz CLS sedans ar bezrāmja durvīm noteikti nav dizaina un inženierijas standarts. Tomēr automašīna izskatās ļoti svaiga un moderna, ko panāk ar formu gludumu un graciozām līnijām. Kā izrādīsies šis jaukā sedans uz ceļa, to parādīs mūsu testa brauciens.
Bieži vien Mercedes-Benz CLS tiek salīdzināts ar E klases sedaniem. Bet joprojām ir atšķirīgas spēka piedziņas, iekšējais un nosēšanās līmenis. Bet jumta pārkare tieši virs galvas joprojām bija liela bezrāmja dizaina problēma.

Automašīna ir pildīta ar sporta čipiem, kas ir atspoguļoti uz paneļa. Lieliska informatīva stūre ar stūres pastiprinātāju ļauj iegūt pietiekamu kontroli pār automašīnas dinamiku.

Pamata motors rada 249 Zs jaudu. un 350 Nm griezes momentu, kas ļauj enerģiski sākt no vietas un trasē iegūt ātrumu ar pārsteidzošu dinamiku. Ir pieejamas gan benzīna, gan dīzeļa iespējas. Bet motora skaņa ir diezgan blāva un neizraisa lielu satraukumu.
Protams, šāda automašīna netiek nopirkta ģimenes vajadzībām, taču tur ir ietilpīgs bagāžnieks un plaša aizmugurējā sēdekļu rinda. Žēl, ka slīpais jumts tieši atrodas uz pasažieru galvām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/