Mercedes-AMG - viena no lielākajām oficiālajām tūninga studijām pasaulē

10-июл, 12;21 admin 11 245
Kompānija Mercedes-AMG, kas strādā ar leģendārā koncerna automašīnām, ir viena no lielākajām oficiālajām tūninga studijām pasaulē. Šī uzņēmuma vēsture aizsākās 1967. gadā, un līdz šai dienai zīmola fanus priecē ar lieliskām modifikācijām un pārdomātiem risinājumiem.
Uzņēmumu nodibināja Hanss Verners Aufrehta un Erhards Melčers, kuri nodarbojās ar iekšdedzes dzinēju uzlabošanu un veica sacīkšu modifikācijas ražošanas automašīnām Mercedes-Benz.

Pakāpeniski uzņēmums pieauga un galu galā ieguva oficiālu statusu. Tas notika 1990. gadā pēc partnerības līguma parakstīšanas ar Daimler-Benz.

Visi AMG ražošanas modeļi tiek pamatoti uzskatīti par neatkarīgiem, un tiem ir sava tirgus indeksācija. Modifikāciju dizains ir agresīvāks un sportiskāks, un spēka agregāta jauda, kā likums, tiek palielināta par izmēru.
Uzņēmums nodarbojas ar turbo dzinēju uzlabošanu un uzlabošanu un izlaiž savu sēriju sēriju. Atelier automašīnas bieži piedalās sacīkšu sacensībās un bieži laimē balvas. Lielākā daļa uzlabojumos izmantoto rezerves daļu un mezglu tiek izgatavoti pēc paša uzņēmuma centieniem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/