Diseldorfā tika prezentēta jauna Mercedes-Benz māja uz mājām

09-июл, 12;07 admin 11 224
Nesen Diseldorfā notikušajā automašīnu koncesijā bija patīkami pārsteigts par Mercedes-Benz jaunumu. Tas ir par Swanky Harmony 3 mobilo māju, kas pārstāv dizaina augstumu un vācu izsmalcinātību. Kāpēc šis spožais vagons piesaistīja maksimālu apmeklētāju uzmanību?


Viss ir pavisam vienkārši. Ja kemperis no Mercedes-Benz ārpuses izskatās diezgan parasts, tad, iebraucot iekšā, ir grūti atbrīvoties no iespaida par īstu mājas komfortu. Daudzi apmeklētāji pauda viedokli, ka viņi vienkārši nespēj noticēt, ka visa šī dekorācija ir tikai dzīvojamo māju!

Virtuve ar griešanas galdu, kas izgatavota no dabīgā marmora, kas aprīkota ar jaunākajiem tehniskajiem pildījumiem, spīd ar laizītu interjeru un pārdomātu sīkumu kaudzi. Funkcionālā telpa ir sadalīta zonās, tāpat kā mūsdienu dizaineru labākajos interjeros, un priecē aci ar rūpīgi izvēlētām furnitūrām un piederumiem.


Visas priekšrocības, ieskaitot vannas istabu un dušu, ir pieejamas plašā dizainā, kas neierobežo iedzīvotājus. Kopumā iespaids ir par reālu dzīvokli, nevis par mobilo kemperi. "Harmony 3" pilnībā turpina savu vārdu un pelnīti iegūst labākās mājas mājas statusu no Mercedes-Benz!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/