Mercedes-AMG pirmo reizi iepazīstina ar 800 zirgspēku dzinēju

09-янв, 21;43 work 169
Tūninga studija Mercedes-AMG pirmo reizi savā vēsturē prezentēja jaudīgu iekšdedzes dzinēju, kura jauda pārsniedz 800 ZS. Jaunais dzinējs, kas aprīkots ar divpakāpju elektrisko transmisiju un diviem turbokompresoriem, tiks uzstādīts vienā no komandas modeļiem. Tomēr iesim kārtībā un pastāstīsim par šo "briesmoni" visās detaļās.
Strukturāli dzinējs ir V8 spēka agregāts ar 816 ZS atdevi. un 1000 ņūtonmetru griezes momentu. Pie maksimālās slodzes dzinējs patērē 28 litrus degvielas uz simts kilometriem, kā arī neatbilst Euro 6 standarta prasībām, jo tajā nav iekļauta izplūdes gāzu filtrēšanas sistēma.

Tomēr dzinējs ir apstiprināts uzstādīšanai maza mēroga Mercedes-AMG modeļos, kurus var izmantot visur, izņemot pilsētu zaļās zonas un aizsargājamās teritorijas. Kā saka, garš rublis atver jebkuras durvis, pat Eiropā, kas stingri uzrauga vidi.
Lai nu kā, viņi sola jauno motoru uzstādīt dažiem modeļiem no studijas šogad. Lai gan nav precīzas informācijas par šo jautājumu, mēs turpinām ar interesi sekot līdzi notikumu attīstībai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/