Mercedes-AMG EQS 53 4Matic+ ir elektrisks

02-янв, 21;42 work 187
Mercedes-AMG EQS 53 4Matic+ Eiropas tirgū ir pārgājis uz elektriskajām sliedēm. Aizmugures piedziņas automašīna saglabāja gandrīz visus savus iecienītos elementus, ieskaitot aizmugures piedziņas veidu, taču ievērojami paaugstināja elektronikas līmeni un arī nedaudz atsvaidzināja savu izskatu. Kopumā tālāk mēs runāsim par šo moderno premium elektrisko automašīnu.
Zem jaunuma pārsega atrodas diezgan jaudīgs elektromotors ar 245 kW atdevi, kas atbilst 333 ZS. un 568 ņūtonmetru griezes moments. Taču bez aizmugures piedziņas ir pieejama arī elektromobiļa pilnpiedziņas versija, kas var lepoties ar diviem elektromotoriem ar 385 kW atdevi. vai 523 ZS un 855 ņūtonmetru griezes moments.

Turklāt abām versijām ir aptuveni vienāds nobraukums ar vienu uzlādi. Aizmugures piedziņas modeļa gadījumā tas ir 784 kilometri ar WLTP ciklu un 705 kilometri ar visu riteņu piedziņu. Abu auto paātrinājuma dinamika ir iespaidīgas 3,8 sekundes līdz lolotajam simtam.
Salonā ir lieliska multimediju sistēma ar daudzām jaunām funkcijām, kas paredzētas elektrisko transportlīdzekļu lietotājiem, kā arī jauniem vadītāja palīgiem. Papildus tam ir digitālais instrumentu panelis un ērti jauni sēdekļi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/