Mercedes-Benz C klase tiks papildināta ar jaunu universālu

29-июн, 20;54 work 1339
Mercedes-Benz jau sen plāno paplašināt savu klāstu ar vairākiem universāliem. Šodien runāsim par jaunu universālu Mercedes-Benz C klasē.Šis auto saņems standarta dzinēju līniju, gan benzīna, gan dīzeļa spēka agregātus ar vidējo jaudu ap 250 zirgspēkiem.
Turklāt viņi sola izgatavot universāla hibrīdversiju, kurai kā papildu motors būs 48 voltu starteris-ģenerators. Tajā pašā laikā hibrīda uzlāde no tīkla nedarbosies, jo tā bufera akumulators ir paredzēts tikai degvielas ekonomijai.

Mercedes-Benz apgalvo, ka C klases piektā paaudze pilnībā atbilst augstajiem EURO 7 standartiem, kas Eiropā pamazām nomaina novecojušo EURO 6. Neskatoties uz to, uzņēmums joprojām plāno līdz 2027. gadam pārcelt ievērojamu daļu sava klāsta uz elektriskajām sliedēm.
Atliek vien gaidīt minētā universāla iznākšanu, kas tiek solīts līdz pašreizējā 2022. gada beigām. Tajā pašā laikā modeļa izmaksas, visticamāk, atbildīs parastā C klases sedana izmaksām. Runājot par eksportu uz ASV, par šo jautājumu joprojām nav datu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/