2020. gada pirmajā pusē Mercedes-Benz pārdeva vairāk nekā miljonu automašīnu

10-июл, 12;19 admin 1431
Mercedes-Benz turpina saglabāt viena no lielākajiem autoražotāju statusu pasaulē. Tātad koncernam 2020. gada pirmajā pusē izdevās pārdot vairāk nekā miljonu savu automašīnu modeļu. Un tas ņem vērā sarežģīto ekonomisko situāciju un COVID-19 pandēmiju.
Galvenie Mercedes automašīnu pārdošanas apjoma rekordi kritās ASV, Krievijā, Austrālijā un Vācijā. Tomēr apjoma ziņā turpina būt Ķīnas tirgus, kurā bija iespējams pārdot vairāk nekā pusi no deklarētā apjoma.

Saskaņā ar statistiku, pasažieru pārvadājumi turpina vadīt uzņēmuma struktūru. Pārskata periodā tika pārdoti 945 tūkstoši automašīnu un 125 īpaša veida aprīkojuma automašīnas.

Vairāk nekā trešdaļa no visām automašīnām tika pārdotas Ķīnā. Arī Eiropas tirgus uzrādīja labu sniegumu, tomēr absolūtā izteiksmē pārdošanas apjomi šeit samazinājās par 6 procentiem, salīdzinot ar 2019. gada otro pusi. Amerikas Savienotajās Valstīs tika pārdoti tikai 146 tūkstoši automašīnu.
Tomēr izaugsmes dinamika ļauj prognozēt Mercedes-Benz pozīciju atjaunošanos šā gada otrajā pusē. Šajā periodā plānots pārdot vismaz pusotru miljonu transportlīdzekļu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/