Brabus 700 Widestar jauna iestatīšana, pamatojoties uz Mercedes-AMG G 63

09-июл, 12;11 admin 11 195
Nesen tuninga studija Brabus iepazīstināja ar jaunu apvidus auto, kura pamatā ir Mercedes-AMG G 63. Modelis tiek saukts par Brabus 700 Widestar, un tam ir gan dizaina, gan tehniskie atjauninājumi. Kas mūs sagaida jaunajā apvidus automašīnā, jūs uzzināsit no šī pārskata.


Sāksim ar vissvarīgāko lietu - automašīnas motoru. Brabus 700 Widestar ir 8 cilindru biturbo dzinējs ar 4 litru tilpumu. Šis "bērniņš" spēj piegādāt 585 Zs jaudu, kas ļauj masveida SUV izkliedēt simtiem iespaidīgā 4,1 sekundē. Turklāt maksimālais ātrums ir 240 km / h.

Arī izplūdes sistēma tika ievērojami uzlabota, kas kļuva ievērojami klusāka. Brauciena augstums ir nedaudz palielināts, un 23 collu riteņiem ar kaltiem riteņiem tiek uzliktas 305/35 R23 riepas, kas lieliski atbilst jebkuriem ekspluatācijas apstākļiem.


Runājot par izskatu, acīs uzreiz uzbrūk automašīnas priekšpuse, kurai tika uzrādīts iespaidīgs buferis ar agresīvu režģi. Iekšpusē praktiski nekādu izmaiņu nav, izņemot jauno stūri un nedaudz pārveidoto informācijas paneli. Kopumā šis modelis izrādījās ļoti interesants, un mēs esam pārliecināti, ka tas atradīs savu pircēju!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/